Головна » 2018 » Червень » 4 » Обласні змагання з мініфутболу
14:40
Обласні змагання з мініфутболу

1 червня 2018 року в місті Суми проходив обласний міні-футольний турнір серед команд дівчат 2006 року народження. Присвятили змагання Дню захисту дітей. Нагороди виборювали шість команд – три сумських, а також команди із Конотопа, Недригайлова та Краснопілля. Перед стартом змагань шістку команд розбили на дві підгрупи – по три в кожній. У групі «А», після трьох зіграних ігор,із першого місця до фіналу вийшла сумська ОСШ №6, Краснопільська дитячо-юнацька спортивна школа та сумська ОСШ №27 відповідно посіли друге та трете місця. У групі «Б» першими фінішувала Конотопська «Вікторія», далі – сумська ОСШ №23 та ДЮСШ Недригайлів. У результаті стикових матчів «золото» турніру між собою розіграли сумська ОСШ №6 і конотопська «Вікторія», за бронзу боролися сумська ОСШ №23 та Краснопільська дитячо-юнацька спортивна школа за 5-6 місце ДЮСШ Недригайлів та сумська ОСШ №27. Тож по закінченню усіх матчів результати були такі: 1 місце Конотоп «Вікторія», 2 місце сумська ОСШ №6, 3 місце сумська ОСШ №23, 4 місце сумська ОСШ №27, 5 місце ДЮСШ Недригайлів, 6 місце сумська ОСШ №27. Кращим гравцем в нашій команді була визнана Мельник Діана

Переглядів: 127 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0