Головна » 2018 » Травень » 30 » Обласний турнір з мініфутболу
11:12
Обласний турнір з мініфутболу

У суботу 26 травня наймолодші вихованці Недригайлівської ДЮСШ спільно з вихованцями ДЮСШ м. Ромни прийняли участь у турнірі з міні- футболу присвяченого Міжнародному дню захисту дітей серед юнаків 2010 року народження, який проходив в м. Путивль. У турнірі взяло участь 6 команд, а саме: ДЮСШ м. Путивль, ДЮСШ м. Конотоп, ДЮСШ м. Буринь, ДЮСШ м. Білопілля, ДЮСШ м. Глухів, ДЮСШ смт. Недригайлів. Команди були розбиті на дві групи. До нашої групи потрапили ДЮСШ м. Конотоп, ДЮСШ м. Білопілля. Першу гру зіграли вихованці Недригайлівської ДЮСШ з командою м. Конотоп. Була напружена боротьба і в підсумку рахунок зустрічі 2:1 на користь конотопчан. Друга зустріч була з командою з м. Білопілля. Перший тайм давався нашим вихованцям дуже легко і юні футболісти Недригайлівської ДЮСШ забили 6 м’ячів. Другий тайм трішки розслабилися і пропустили 3 м’ячі. В підсумку рахунок 6:3 на користь недригайлівців. Тож зайнявши друге місце в групі вихованці Недригайлівської ДЮСШ мали поборотися за бронзові нагороди з командою-господарем ДЮСШ м. Путивль. У першому таймі на початку матчу наша команда пропустила 1 м’яч і не змогла забити м’яч у відповідь, але у другому таймі розпечатавши ворота суперників 1 раз ми ще забили 4 рази і в підсумку рахунок зустрічі 5:1 на користь Недригайлівців. Тож команда з Недригайлівської ДЮСШ бронзовий призер турніру присвяченого Міжнародному дню захисту дітей. Дякуємо батькам дітей за надану фінансову допомогу, а також Ніштенко О. за підвезення дітей до місця змагань.

Переглядів: 95 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0