Головна » 2016 » Червень » 13 » Турнір з легкої атлетики памяті О.О.Лисенка
14:45
Турнір з легкої атлетики памяті О.О.Лисенка

10 червня на базі культурно-спортивного комплексу «Колос» відбувсяVI відкритий турнір з легкої атлетики, приурочений пам'яті О.О. Лисенка

В змаганнях взяли участь 8 команд: Недригайлівської, Тернівської, Курманівської, Коровинської, Кулішівської, Хоружівської сільських рад та команда відділу освіти і ДЮСШ.

В урочистому відкритті до учасників змагань зі словами привітання звернувся заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації І.П. Борисовський - який побажав учасникам змагань чесних перемог.

За кращий результат учасники змагалися в таких дисциплінах: біг, стрибки в довжину та штовхання ядра.

Серед чоловіків в бігу на дистанцію 100 м - кращим став Яременко Анатолій (Коровинська сільська рада), на дистанції 800 м – Кучер Валентин (Недригайлівська селищна рада), в стрибках в довжину – Гордієнко Владислав (Хоружівська сільська рада), в штовханні ядра переміг Кучер Валентин (Недригайлівська селищна рада). Серед жінок  в бігу на дистанцію 100 м - кращою стала Гуденко Катерина (ДЮСШ), на дистанції 400 м – Гуденко Катерина (ДЮСШ), в стрибках в довжину перемогу здобула – Гордієнко Аліна  (Коровинська сільська рада), в штовханні ядра перемогла Колот Людмила (команда освіти).

В командному заліку перше місце зайняла команда Недригайлівської селищної ради, друге місце здобула команда „Освіти”, третє місце посіла Хоружівська сільська рада.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями районного комітету профспілок працівників освіти.

Переглядів: 176 | Додав: Сергей | Рейтинг: 0.0/0